Rommelmarkt

Rommelmarkt

Lenneke aan het schminken

Mijn zus, Lenneke, heeft geholpen met het schminken van kinderen.

Op 28 mei heeft de jaarlijkse rommelmarkt plaats gevonden bij onze kerk in Gorinchem.  Heel veel mensen hebben spullen gegeven en een heel aantal vrijwilligers hebben alles klaargezet en geholpen met de verkoop.  Het was een mooie dag en dat betekende dat er veel mensen uit de buurt langs kwamen.  De rommelmarkt heeft meer dan 2.600 euro opgebracht en dat volledige bedrag gaat naar onze stichting.  Iedereen hartelijk bedankt voor de spullen en de medewerking!

 

 

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s